פחד מים - הידרופובייה

פחד מים הוא פחד משתק. הגוף, הראש, זרימה ומפריע לנו בכל תחומי החיים

 

כיום כ- 25% מהאוכלוסייה אינם יודעים לשחות כלל. לפעמים אנו חושבים שאנו לבד ואנו היחידים שלא יודעים לשחות. הפחד משפיע ומשנה לנו את החיים, אנו לא רוצים ללכת לים, לפעמים לטוס, אנו לוחצים על הילדים שלנו לשחות בלי להבין למה אנו לוחצים עליהם. ישנם אנשים שרק אחרי שלמדו לשחות נהנים ומצליחים ליצור זוגיות (וליהנות מסקס). הפחד הוא מחסום וכפי שאמרנו, משתק לנו את החיים ולא מאפשר לנו להירגע (ללא קשר למים).

אין דבר כזה יהיה בסדר ?, הפחד יעבור ?, אין אפשרות להתמודד עם פחד מים לבד ? חייבים ליווי מקצועי  וחייבים לחוות הצלחה כבר בפעם הראשונה.

בעולם המים אנו עובדים עם פחד מים מגיל 3 חודשים (אירוע טראומתי בלידה) או בגיל 90+, שמגיעים אלינו מחוסר ברירה בגלל שיקום גופני.

הבריכה ברמת גן ובכלל לימוד שחייה ברמת גן עם צוות עולם המים  יגרום לכם להבין די מהר שאתם במקום הנכון.

איך מתחילים?

דבר ראשון, קובעים אבחון עם אחד מהמנהלים המקצועיים שלנו שמתמחים עם פחד מים ויודעים בדיוק איך ומתי לפרוץ את המחסום. השיעור נעשה במים רדודים באווירה מרגיעה - הליכה במים, הרגשת המקום והקרקע. כבר בשיעור זה תבינו ותרגישו מעולה (באחריות). האבחון לוקח כ- 45 דקות עד שעה ובו אתם לומדים יחד עם המטפל(הידרותרפיסט) שהוא גם מדריך שחייה ושחייה שיקומית, מהי הדרך הנכונה עבורכם ולא עבור מישהו אחר.

כמה זמן זה לוקח?

זאת אחת השאלות הקשות, אבל ניתן לדעת לאחר האבחון הראשוני - בין שיעור 1 לשנה, תלוי בתדירות, רצון ותרגול. היופי הוא שבמידה ואתם נותנים לנו את האפשרות ללמד אתכם, אנו לא מפספסים. אני יכול להעיד שסיכויי ההצלחה בעולם המים הם 99%. נשמע טוב, נכון? מחכה לכם הפתעה נעימה.

פחד מים - הידרופוביה

מהם שלבי הלימוד בפחד מים?

ברוב המקרים לאחר השיעור הראשון אתם כבר מאמינים בדרך ובצוות המקצועי והמיומן שלנו. השלבים:

א. הליכה  ב. נשימה  ג. שכיבה על המים  ד. משכיבה לעמידה נכונה  ה. משכיבה לעמידה ללא קיר  ו. תחילת שחייה.


כמה פעמים בשבוע?

 רצוי  פעמיים בשבוע. לאט לאט במהלך הלימוד ניתן יותר לתרגל לבד ופחות תלות במדריך.


מתי מתחילים?

מתקשרים לעולם המים, הבנתם שאתם לא לבד, שיש עוד הרבה אנשים כמוכם שעדיין לא היה להם את האומץ להתחיל ואתם כבר עשיתם את הצעד הראשון, קראתם ובדקתם על האופציות לשחות, מכאן הדרך להצלחה כבר מובטחת.

אנו מודעים לקושי שאתם עוברים בזמן שהחלטתם והתקשרתם כל הכבוד ובהצלחה!

רוצים לשאול שאלה?

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם